Jazykové kurzy v Madride

MENU

Ak už máte určité znalosti španielčiny, tak môžete do kurzu nastúpiť ľubovolný pondelok v roku. Na základe Vašej úrovne španielčiny budete umiestnený do skupiny. Ak ste absolútny začiatočník, tak sa musíte držať pevne stanovených termínov začiatočných dátumov kurzu.

Intenzívna španielčina

Tento kurz je na našej škole najpopulárnejší. Zameriava sa ako na gramatiku, tak aj na konverzáciu a pomôže Vám rýchlo posunúť svoju španielčinu o úroveň vyššie. Behom kurzu rozviniete svoje komunikačné skúsenosti, naučíte sa veľké množstvo nových slovíčok a zlepšíte svoje skúsenosti v počúvaní, čítaní a písaní. Môžete si vybrať medzi dopoludňajším a popoludňajším termínom.

 

Rozvrh kurzu: 20 hodín týždenne, 4 hodiny denne

 

Začiatok kurzu pre absolútnych žiaciatočníkov
7. januára, 27. januára, 17. februára, 10. marca, 31. marca, 21. apríla, 12. mája, 2. júna, 14. júla, 4. augusta, 25. augusta, 15. septembra, 6. októbra, 27. októbra, 17. novembra, 9. decembra

Stredne intenzívna španielčina

Tento kurz má rovnakú štruktúru ako Intenzívna španielčina, iba zahrňuje menej hodín týždenne. Je vhodný pre tých, ktorý nemajú toľko času, aby navštevovali intenzívny kurz, ale chceli by si rýchlo zlepšiť svoju španielčinu.

10 hodín týždenne, 2 hodiny denne

 

Super intenzívna španielčina

Tento kurz je kombináciou Intenzívnej španielčiny a Individuálnych kurzov. Behom vyučovania budete v rámci triedy pracovať na vylepšení si svojej gramatiky a konverzačných skúseností. So súkromným lektorom sa popritom môžete zameriavať na oblasti, ktoré potrebujete, alebo chcete rozvinúť.

20 hodín týždenne, 4 hodiny denne + 5 hodín so súkromným lektorom

 

Individuálne kurzy

Individuálne vyučovanie sa plne prispôsobuje potrebám a prianiam študentov. Sú navrhnuté tak, aby splňovali konkrétne ciele, a sú prispôsobené študentovej úrovni španielčiny.

 

Tieto hodiny sa môžu v ľubovolný čas a na akomkoľvek mieste, či už v škole, alebo na inom mieste, ktorý si študent vyberie.

 

Španielčina pre malé skupiny

Ak chcete študovať španielčinu spoločne so svojimi priateľmi, kolegami či s rodinou, potom sme schopný Vám pripraviť súkromné hodiny priamo pre Vašu skupinu.

 

Náplň hodiny bude prispôsobená úrovni znalosti španielčiny a bude zameraná na oblasti, na ktorých by ste radi pracovali.

 

Požiadavka: skupina 2-3 osoby, podobná úroveň španielčiny medzi členmy skupiny, všetci členovia skupiny majú rovnaké ciele.

 

Španielčina a tanec

Vyučovanie španielčiny môžete skombinovať s hodinami tanca, napríklad Flamenco, Salsa, Tango či Sevillanas.

 

Tanečné hodiny sú usporiadané v najlepších madridských tanečných školách, ktoré ponúkajú široké spektrum rôznych tancov. Pre intenzívnejšie vnímanie vnútrozemskej atmosféry sa môžete zamerať na klasické latinské tance, ale v prípade záujmu sú k dispozícií i ďalšie typy tancov, ako je moderný tanec, jazz či napríklad balet, ktorý vám tiež môžeme sprostredkovať.

 

Španielčina 20 hodín týždenne + 5 hodín tanečného kurzu

Španielčina a umenie

Španielske umenie má veľmi pestrú históriu, predovšetkým španielske maľby sú na celom svete vysoko cenené. Najznámejší umelci predchádzajúcich storočí sú Diego Velazquez, Goya, Pablo Picasso, či Salvador Dali. Všetci z nich boli pre svetové umenie veľmi významný.

 

Ak je umenie jedným z vašich záujmov, tak si môžete vyučovanie španielčiny skombinovať s hodinami umenia, čím získate možnosť poznať svet španielskeho umenia.

 

Zamerať sa môžete na hodiny keramiky, kreslenia či maľovania. Z týchto možností si môžete vybrať buď jednu, alebo ich všetky skombinovať. Hodiny umenia sa konajú v zavedených madridských umeleckých školách, ktoré sú veľmi dobre dostupné.

 

Španielčina 20 hodín týždenne + 5 hodín kurzu umenia

 

Španielčina a business

Tento kurz má rovnakú charakteristiku ako Intenzívna španielčina. Vedľa skupinových hodín španielčiny však ešte budete navštevovať 5 či 10 individuálnych hodín so súkromnými lektormi, ktorý budú pojednávať o rôznych témach obchodu a podnikania.

 

Tento kurz je prínosný pre každého, kto si nechce iba vylepšiť svoju znalosť každodennej španielčiny, ale zároveň by rád získal prínos pre svoje odborné zručnosti.

 

Španielčina 20 hodín týždenne so skupinou

Dlhodobá španielčina / Semester španielčiny

Náplň tohto kurzu je rovnaká ako u Intenzívnej španielčiny, avšak na obdobie dlhšie než 8 týždňov.

Skupinový program pre väčšie skupiny

Ak chcete zariadiť kurz a ďalšie aktivity pre väčšie skupiny študentov, tak nás kontaktujte priamo. Poskytneme Vám informácie o našich všeobecných skupinových programoch. Zároveň spoločne preberieme Vaše priania a môžeme si tak pripraviť program, ktorý bude vyhovovať Vašim požiadavkám.

Španielčina na viacerých (mnohorakých) miestach

Štúdium na viacerých miestach je skvelou voľbou pre každého, kto chce hlbšie spoznať Španielsko a s tým aj rozdiely medzi jej rôznymi krajmi. Španielsko je veľká zem a každý kraj má svoje vlastné zvyky a špecifickú kultúru. Týmto spôsobom zažijete atmosféru každého regiónu, spoznáte nových ľudí, nové zvyky a na vlastnej koži spoznáte rozmanitosť tejto krajiny.

 

Kurz konajúci sa na viacerých miestach sa skladá zo štvortýždňového štúdia v Madride a následne pokračuje kurzom v mestách, ktoré si sami vyberiete.

Gap year v Španielsku

V dnešnej dobe túži veľké množstvo študentov a mladých odborníkov stráviť nejaký čas v zahraničí. Či už práve úspešne dokončili svoje štúdiá, alebo si chcú urobiť kariérnu pauzu vo svojom profesionálnom živote.

 

Ak chcete stráviť tzv. gap year v Španielsku, tak Vám ho pomôžeme zostaviť tak, aby čo najlepšie vyhovoval Vašim požiadavkám. Môžete si užívať voľný čas, slobodu a zároveň zlepšovať svoj akademický a profesionálny profil.

 

Na začiatku pobytu sa zídete s našim poradcom, s ktorým preberiete svoje ciele a priania. Na základe tejto porady Vám pomôžeme zostaviť program, ktorý Vás zaujme.

Stáž/Pracovná pozícia

V dnešnej dobe si spoločnosti veľmi cenia skúsenosti zo zahraničia, čo je dôvod, prečo sa veľké množstvo študentov rozhoduje po skončení štúdia pre stáž v inej zemi. Študentom, ktorý by radi získali nejaké profesionálne skúsenosti v Španielsku, radi ponúkneme program zameriavací sa na pracovné pozície.

 

Príprava na skúšky zo španielčiny DELE

DELE je skratka pre „Diploma Español como Lengua Extranjera“ (Diplom zo španielčiny ako cudzieho jazyka). DELE je celosvetovo uznávaná akreditácia, ktorá dokladá Vašu úroveň znalosti španielskeho jazyka. Táto skúška je uznávaná univerzitami, súkromnými školami, obchodnými komorami a spoločnosťami pôsobiacimi v súkromnom i vo verejnom sektore. V súčasnej dobe môžete tento test zložiť vo viac ako 100 krajinách na celom svete.